AMC100-FAK48
AMC100-FAK48
● Loodud spetsiaalselt andmekeskuse serveri toiteallika haldamiseks
● A pluss B kahe vahelduvvoolu väljundahel, kokku 48 haru
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● 2.-31harmoonik
Küsi pakkumist
  • Kirjeldus
    Teave
    Iseloomulik
    1) Suhtlemine:RS485/Modbus-Rtu
    2) Mitmeahelaline:48 ühefaasilist või 16 kolmefaasilist
    3) Hinnang U ja I:U: AC 220V/380V I:5A
    Funktsioon
    ·48 lülitusolek
    ·1 RS485 side
    product-518-518
    Paigaldamine
    DIN 35mm
    Mõõtmed (P*L*K):
    product-616-616
    Välimus
    Juhtmed
    image014
    image015
    image017
    Parameeter
    Jaotussüsteem
    AC
    Siini pinge
    Nimipinge
    220V
    Mõõtevahemik
    ±20 protsenti
    Ülekoormus
    Hetkeline pinge 2 korda/sek
    Voolu sissetulev ahel
    Hinnatud
    50mA
    Vahemik
    0.125-60mA
    Ülekoormus
    Pidev 1,2 korda, hetkeline 10 korda/sek
    Keskkond
    kõrgendus
    Vähem kui 2500 m või sellega võrdne
    Temperatuur
    Töö: -15 kraad -55 kraad Säilitus: -25 kraad -70 kraadi
    Niiskus
    Suhteline niiskus Vähem kui 93 protsenti või sellega võrdne
    Sagedus
    AC45-65Hz
    Mõõtke
    Väljalaskeava
    Pinge/vool/aktiivvõimsus/aktiivenergia tase 0,5, reaktiivvõimsus/reaktiivenergia tase 1
    Isolatsioonitakistus
    Isolatsioonitakistus kõigi klemmide ja kesta juhtivate osade vahel ei ole väiksem kui 100MΩ